O nas

Jesteśmy firmą szkoleniową i doradczą, wspierającą ludzi i organizacje w rozwijaniu ich kompetencji osobistych, interpersonalnych i zespołowych poprzez realizację projektów w koncepcji outdoor i indoor. Od 2011 roku dążymy do stworzenia standardów doskonałości w programach rozwojowych, wykorzystując potencjał oraz doświadczenie naszych klientów biznesowych.

Co definiuje nasz sposób działania?

Jakość
Gwarantujemy najwyższą jakość projektową dzięki dużemu doświadczeniu trenerów, coachów i ekspertów dedykowanych do projektu. Wierzymy, że skuteczny projekt powstanie jedynie przy ścisłej partnerskiej współpracy, która pozwala projektować ścieżkę działań zgodnie z potrzebami naszych Klientów.

Innowacyjność
Korzystamy z najnowszych rozwiązań rozwojowo-szkoleniowych, tak aby zwiększać efektywność działań i wpływać realnie na zmiany postaw i zachowań uczestników.

Bezpieczeństwo
Dbamy o bezpieczeństwo projektu na każdym etapie jego realizacji poprzez bieżące spotkania z osobami decyzyjnymi oraz opiekę koordynatora projektu, który na bieżąco monitoruje działania doradcze i szkoleniowe.

Odpowiedzialność
Poznajemy oczekiwania uczestników poprzez badanie potrzeb przed rozpoczęciem projektu. Badanie potrzeb i stanu zastanego pozwala nam wziąć odpowiedzialność za realizowany projekt i zmierzyć efektywność działań.

Współpracujemy z prasą branżową w zakresie redagowania treści merytorycznych do artykułów eksperckich.

Dodatkowe informacje uzyskają Państwo pisząc do nas na adres:
biuro@grow.edu.pl lub dzwoniąc pod numerem tel.: ( + 48)  575 779 889. Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego .