Doświadczenie

Prowadzimy projekty szkoleniowe outdoor i indoor na terenie całej Polski.

Ich realizacja uwzględnia sprzęt, materiały szkoleniowe oraz wykwalifikowaną kadrę, składającą się trenerów, instruktorów, ratowników, konsultantów biznesowych oraz specjalistów dedykowanych do projektu w zależności od jego tematyki. Każdy projekt objęty jest dodatkowo ubezpieczeniem oraz opieką konsultanta GROW.
Sprawdzone lokalizacje
W trosce o powodzenie projektu proponujemy Klientom sprawdzone lokalizacje. Wśród nich znajdują się luksusowe hotele, dawne kościoły i klasztory, zamki i inne obiekty odpowiadające założeniom projektowym. Współpracujemy z firmami polskimi i zagranicznymi na terenie takich miast jak Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Warszawa, Serock, Gdańsk, Elbląg, Olsztyn, Białystok, Zakopane, Sandomierz, Wrocław, Kazimierz Dolny, Kraków, Płock, Suwałki, Lublin, Kielce, Łódź, Kalisz, Katowice, Piła.
Grupy docelowe
Realizujemy szkolenia dedykowane dla pracowników na wszystkich poziomach organizacji – od kadry zarządzającej wyższego i niższego szczebla, poprzez działy HR, do zespołów pracowniczych. Naszą ofertę kierujemy także do zespołów zróżnicowanych kulturowo oraz zespołów wirtualnych, dla których szkolenia outoor są często jedyną okazją do tego, by się zintegrować oraz zbudować wzajemne zaufanie.
Co ponadto?
Wartość merytoryczna naszych projektów ma dla nas kluczowe znaczenie. Wyróżnia nas jednak jeszcze jedna rzecz – duch przygody, a wraz z nim dobra zabawa, wybitna atmosfera i niezapomniane przeżycia. Z nami przeżyjesz więcej – zapraszamy do kontaktu.